ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ЗАКУПКИ УКРАИНЫ
Качественная и оперативная
информация о торгах

Информация
ГЛАВНАЯ
О ПРОЕКТЕ
РЕСУРСЫ
ВЫПУСК ОТ 12.04.2010

 
ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШУ РАССЫЛКУ И ПЕРВЫМИ УЗНАЙТЕ О СВЕЖЕМ ВЫПУСКЕ ТЕНДЕРОВ

E-mail:
Имя:

E-mail:

Тестовая информация
НОВОСТИ
ТРАНСПОРТ, ЗАПЧАСТИ
КАНЦЕЛЯРИЯ
БЫТОВОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ
КОМПЬЮТЕРНАЯ ТЕХНИКА
КОНСАЛТИНГОВЫЕ УСЛУГИ
МЕБЕЛЬ
МЕДИКАМЕНТЫ
МЕТАЛЛОПРОКАТ
НАУЧНЫЕ РАЗРАБОТКИ
НЕДВИЖИМОСТЬ
ЛЕГКАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ
НЕФТЕПРОДУКТЫ
ПИЩЕВАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ
ПОЛИГРАФИЯ
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
СТРОИТЕЛЬСТВО
ТЕХНОЛОГИЧЕСКОЕ ОБОРУД.
РАЗНОЕ, ПРОЧЕЕ
 
Расширенный поиск
Календарь
«    Февраль 2008    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Архив новостей
Июль 2008 (4)
Июнь 2008 (4)
Апрель 2008 (322)
Март 2008 (509)
Февраль 2008 (575)
Январь 2008 (280)
Декабрь 2007 (399)
Ноябрь 2007 (513)
Октябрь 2007 (1055)
Июнь 2007 (42)
Март 2007 (100)
Февраль 2007 (130)
Январь 2007 (467)
Декабрь 2006 (213)
Информация

статьи

статьи


НОВОСТИ : Офіційне повідомлення Тендерної палати України
 
В ряді засобів масової інформації з’явилась інформація щодо надання Президентом України доручення СБУ перевірити процедуру отримання та використання коштів Тендерною палатою України. З цього приводу Тендерна палата України вважає за доцільне повідомити наступне:

1. Відповідно до статей 171-175 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», однією з форм участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері державних закупівель є Тендерна палата України.

Варто зазначити, що Тендерна палата України є неприбутковою спілкою громадських організацій, яка діє згідно з чинним законодавством України, не веде будь-якої підприємницької діяльності і не має права надавати будь-які платні послуги, а діє виключно з метою виконання завдань, поставлених перед нею цим Законом та її статутом. При цьому, діяльність Тендерної палати України є прозорою для суспільства.

Таким чином, Тендерна палата України не отримує та не використовує державних коштів, тобто ТПУ не є розпорядником державних коштів.

Тому незрозуміло, що саме має перевіряти СБУ..

2. Статтею 19 Конституції України проголошено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, який передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з статтею 2 Закону України «Про Службу безпеки України», на Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці. До завдань Служби безпеки України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

При цьому, відповідно до статті 2 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти», процедури закупівлі, передбачені цим Законом, не застосовуються у випадках, якщо предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, які у зв'язку з їх спеціальним призначенням становлять державну таємницю.

Таким чином, до компетенції Служби безпеки України не відноситься вчинення правоохоронних функцій у сфері державних закупівель.

3. Тендерна палата України погоджується із заявою Заступника Голови Секретаріату Президента України Ігоря Пукшина, що процес проведення тендерних закупок є не дуже прозорим. Так, зокрема, Тендерна палата України тільки протягом останнього часу виявила та передала до правоохоронних органів, в тому числі і СБУ, матеріали щодо недотримання замовниками законодавства в сфері державних закупівель на декілька мільярдів гривень.

4. Тендерна палата України не має «дружніх» структур. В той же час оскарження процедур державних закупівель здійснюється у судовому порядку. При цьому, Тендерна палата України не має жодного впливу на діяльність судової системи України.

5. Відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.07.2007р. «Про заходи щодо підвищення ефективності системи закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти» Генеральною прокуратурою України із залученням представників МВС, ДПА, СБУ та ГоловКРУ вже були здійсненні ґрунтовні перевірки на предмет дотримання законодавства України у сфері державних закупівель Тендерною палатою України. За результатами цих перевірок, порушень чинного законодавства України з боку Тендерної палати України не було виявлено.

Варто також наголосити, що частиною восьмою статті 173 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» заборонено вчинення тиску на членів або працівників Тендерної палати України. У разі вчинення тиску на членів або працівників Тендерної палати України з боку фізичних або юридичних осіб Тендерна плата вправі направляти інформацію у відповідні органи для вжиття ними належних заходів, інформувати місцеві ради відповідного рівня, Верховну Раду Автономної Республіки Крим, Верховну Раду України, комітети Верховної Ради України, Кабінет Міністрів України, проводити громадські слухання з цих питань.

http://www.tpu.net.ua/news/1875/
 
 
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
 
 • Виявлені Тендерною палатою України порушення не залишаться поза увагою прав ...
 • Комітет ВР з питань забезпечення правоохоронної діяльності
 • Завдяки змінам до закону про держзакупівлі економія держкоштів склала 2,5 м ...
 • Президент подписал Закон "О внесении изменений в закон Украины о закупке т ...
 • ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ "Питання попередньої оплати товарів, ...
 •  
   
   Распечатать
   
   

  ..:: РЕКЛАМА НА САЙТЕ ::..  ..:: РЕКЛАМА НА САЙТЕ ::..  ..:: РЕКЛАМНЫЙ БЛОК ::..


  Сканер штрих-кода цена. .